Szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych pt. "Przeciwdziałanie dyskryminacji migrantów na rynku pracy w Polsce"

Międzynarodowa Organizacja do spraw Migracji (IOM) serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji migranckich oraz organizacji pozarządowych na szkolenie pt. „Przeciwdziałanie dyskryminacji migrantów na rynku pracy w Polsce”. W trakcie szkolenia omówione zostanie również zjawisko handlu ludźmi do pracy przymusowej.

Szkolenie odbędzie się 24 stycznia 2013 r. (czwartek) w godzinach 8.30 – 16.30 w Warszawskim Centrum Sportu Młodzieżowego AGRYKOLA przy ul. Myśliwieckiej 9 w sali nr 111.

Szkolenie ma charakter warsztatowy i jest prowadzone metodami interaktywnymi. Szkolenie poprowadzą: p. Irena Dawid-Olczyk z La Strady (moduł o handlu ludźmi), p. Izabela Podsiadło-Dacewicz oraz p. Dominika Sadowska.

IOM serdecznie zaprasza do rejestracji. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osobom spoza Warszawy zapewniony zostanie zwrot kosztów za przejazd oraz nocleg w przeddzień szkolenia.

Dodatkowe informacje można uzyskać u p. Marianny Sadownik pod numerem telefonu: 22 538 92 06.

Szkolenie jest organizowane przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji IOM, we współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Państwową Inspekcją Pracy, w ramach projektu „Prawa migrantów w praktyce”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich.